Poznejme se

Vaši noví pomocníci, kteří vás dostanou z bodu nula až k zákazníkům…

Jakub Lhota

Jakub Lhota

Hlavní kreativec, motor všech kampaní, expert na sociální sítě, zapálený fotograf.

Štěpán Šnederfler

Štěpán Šnederfler

Vrchní stratég, analytik a technik s právním rozhledem.

Obchodní analýza

Komunikační strategie

Korporátní identita

Web design

Copywriting

Sociální média

PPC reklama

Vstupenkový software

Headhunting a HR

Povedlo se

Do vašeho projektu vneseme zkušenosti z našich dosavadních úspěchů…

restaurace Mash Hana

Restaurace Mash Hana

Mash Hana je jedním z mála autentických podniků v Česku. Pravou japonskou kuchyni tam vaří Japonci dle tradičních postupů s originálními ingrediencemi. Již od roku 2007 je tahle restaurace malým hradčanským klenotem. Jenže díky absenci sociálních sítí a staršímu webu ji znali spíše jen místní. My to místo máme rádi.

Rozhodli jsme se tedy, že starému webu dáme moderní kabátek. A to se nám také povedlo. Ostatně, když fotíte jídla oplývající japonskou estetikou a komunikujete silný příběh majitelů, dělají se stránky samy. Fotky nám dělají radost i na stabilně rostoucím  Instagramu a nově založeném  Facebooku. Zkrátka posíláme informace o tomhle kulinářském zážitku širšímu publiku. To bylo za časů pandemie a uzavírek důležitější, než kdy jindy. Naše úsilí se po návratu k normálu majitelům rozhodně vrátilo.

Omrkněte web

Umím pomoc

Veronika je zapálená záchranářka. Kromě vracení pacientů zpět na správnou stranu Styxu se zaujetím předává svoje zkušenosti laikům. Ano, první pomoc dokáže naučit snad každého, když se jí to podařilo i u nás. Bylo nám ctí jí připravit reprezentativní web, kde může svoje služby nabídnout.

Naučte se zachránit život
Umím pomoc
Madame Blanche

Madame Blanche

Otevřít nový butik se spodním prádlem není jen tak. Zvlášť, když v oboru nemáte žádné zkušenosti. U Madame Blanche se osvědčila kombinace jasné vize, zápalu pro věc a naší pomocné ruky.

Nastavili jsme vkusnou vizuální identitu, vytvořili logo i webové stránky, podle potřeby pomáháme s  Instagramem a radíme s technickými záležitostmi.

Nadchněte se webem

Whiskeria Bar

Baví nás pomáhat sympatickým malým podnikům, za kterými stojí zajímavé přiběhy. Přesně takový je i stylový Whiskeria Bar v Jindřišské věži. Skutečná óaza pro milovníky kvalitních destilátů v centru Prahy. Bohužel malinko zapadlá, takže o ní ví jen skuteční nadšenci. Naším cílem je to změnit.

Převzali jsme správu sociálních sítí. Děláme obsah pro  Facebook Instagram. Fotíme, píšeme a tvoříme obsah. Pozitivní odezva nám říká, že jsme na správné cestě.

Whiskeria
Whisky Life! Prague

Whisky Life! Prague

Připravovat úspěšný whisky festival s mnohaletou tradicí je nesmírně odpovědná práce. Úkol zněl jasně: Počínaje 11. ročníkem musí web držet krok s dobou a fanouškům nabídnout nejen snadnou možnost opatřit si vstupenky, ale také aktuální informace. Na oslavu splněného úkolu jsme si zadudali. No dobře, na dudy ještě neumíme, na rozdíl od webů. Jak nám jdou, se ostatně můžete přesvědčit sami.

Taky se staráme o sociální sítě , fotíme a připravujeme tiskoviny.

Opájejte se webem

Bytové studio Indoor

Čtvrt století na trhu. To už je nějaká tradice. Jenže znáte to… Spousta procesů se najednou bere jako samozřejmost, přestane se inovovat a najednou zjistíte, že vaše hýčkané dítě stagnuje. Přidejte do toho pandemii a máte recept na katastrofu. Bytovému studiu Indoor prostě malinko docházela pára. Základ firmy však byl dobrý. Šikovní řemeslníci, kvalitní produkty a hlavně úžasná hlavní projektantka.

Na tom jsme se rozhodli stavět. Poladili jsme Indooru korporátní identitu, zrenovovali web a nastartovali sociální sítě . Cílem bylo firmu prezentovat jako poskytovatele prémiového servisu. Nezastavili jsme se však jen u marketingu. Analyzovali jsme celý business, abychom identifikovali bestsellery, a navrhli zavedení CRM. I přestože během pandemie často nejde být se zákazníky fyzicky, díky nám mají do Indooru vždy blízko. Navzdory koronaviru se nám podařilo nastavit efektivní reklamu, která zajišťuje stabilní přísun poptávek. Dalším požadavkem byla stabilizace pracovního kolektivu. Vybrali jsme a najali toho správného kandidáta.

Inspirujte se webem
Bytové studio Indoor
Expat Law

Expat Law

Je nám sympatické, když má klient jasnou vizi. Přesně s takovou za námi přišla zakladatelka advokátní kanceláře Expat Law, zaměřující se na poskytování právních služeb cizincům. Kromě krásných nových webových stránek spravujeme i PPC kampaně na Google, které ji přivádějí nové klienty, i když zrovna spí.

Kochejte se webem

Potkejme se

Se zákazníky se míjíte? Pojďme jim spolu naproti.

  • +420 733 431 431
  • pomoc@profidea.cz